Warsztaty skautingowe w Ustrzykach Dolnych!

18 czerwca w Ustrzykach Dolnych odbędą się warsztaty skautingowe FSC Poziom 1, a poprowadzi je trener Balham FC, pomysłodawca projektu „Ty Też Masz Szansę!”, były szef skautingu Wisły Płock – Emil Kot.

W kwietniu informowaliśmy o tym, że w naszym klubie ruszamy z sekcją skautingową. Ogłoszenie cieszyło się sporym zainteresowaniem i zgłoszeniem kilkunastu osób. Dla osób, które wybraliśmy kurs ten będzie całkowicie darmowy! Dla osób, które zapiszą się teraz, cena warsztatów to 249 zł.

Czego można nauczyć się na warsztatach Football Scouting Courses?
– Podstawy skautingu piłkarskiego
– Budowa bazy danych
– Rola skauta w klubie piłkarskim
– Przygotowanie do obserwacji