BRĄZOWA GWIAZDKA DLA AP MKS BIESZCZADY!

Akademia Piłkarska MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne została zakwalifikowana do Brązowego Certyfikatu PZPN 🔥

W 2022 roku posiadaliśmy Certyfikat Zielony, a w tym poszliśmy o krok dalej, co wymagało i nadal będzie wymagać od nas sporej dyscypliny i zaangażowania ⚽️

Brązowy Certyfikat to spory prestiż, tym samym Akademia Piłkarska znalazła się w gronie 371 elitarnych szkółek w Polsce 🔝

W piątek naszych Trenerów odwiedził Trener Dariusz Siekliński, który jest jednym z pomysłodawców systemu Certyfikacji. Odbyło się szkolenie praktyczne i teoretyczne. Spotkanie było bardzo wartościowe, a nasi szkoleniowcy przyswoili sporo wartościowej wiedzy ✍️

W planach mamy także spotkanie edukacyjne z rodzicami naszych podopiecznych, terminu jeszcze nie znamy, ale gdy tylko się o nim dowiemy, to Was poinformujemy 😉

Na koniec wielkie podziękowania dla Trenerów, Koordynatora, Pana Burmistrza Bartosza Romowicza, Sponsorów, Partnerów oraz wszystkich osób, które nas wspierają i działają na rzecz rozwoju dzieci i młodzieży w Ustrzykach Dolnych i okolicach 🙏

Ta gwiazdka to efekt Waszej pracy – możecie być z siebie dumni 👏💪👌

Dziękujemy 🤍💚

________________________________
Hotel ArłamówGmina Ustrzyki DolneBartosz RomowiczUstrzycki Dom KulturyOśrodek Sportu i Rekreacji w Ustrzykach DolnychLasy PaństwoweNadleśnictwo Ustrzyki Dolne, Lasy PaństwoweBar ” Piekiełko “Automania Sklep MotoryzacyjnyHello balloonCutline Wear FactoryDrukarnia Triada

Leave a comment