BIESZCZADY WINTER CUP 23 – ROCZNIK 2007

W sobotę w ramach Bieszczady Winter Cup ’23 o Puchar Burmistrza Ustrzyk Dolnych Bartosza Romowicza zagrała nasza najstarsza grupa wiekowa – junior młodszy 🏆

Chłopakom poszło całkiem nieźle i ostatecznie zajęli trzecie miejsce w gronie czterech występujących na turnieju drużyn 👏 Dodatkowo najlepszym strzelcem turnieju po dogrywce w karnych został zawodnik naszej Akademii Piłkarskiej Łukasz Głazowski 👏

Turniej wygrała Osława Zagórz, drugie miejsce przypadło Ekoball Stali Sanok, a czwartą lokatę zajęła Sanovia Lesko 👏 Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Oskar Barłóg, a zawodnikiem Gracjan Gruszka z Osławy Zagórz 👏

🥇MKS Osława Zagórz
🥈Klub Sportowy Ekoball STAL SANOK
🥉Akademia Piłkarska MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne

🏅Geokart Sanovia Lesko

Gratulacje 💪🤍💚

fot. Dariusz Debinski

Leave a comment