NA STADIONIE ODBĘDZIE SIĘ GRILL CHARYTATYWNY!

W rundę wiosenną sezonu 2022/2023 wchodzimy z nadzieję, nowym duchem, ale i ze sporymi zmianami. Między innymi przygotowujemy dla naszych kibiców możliwość skorzystania z poczęstunku i posilenia się w trakcie meczu. Tym razem nie będzie to jednak zwykły grill z kiełbaskami, jak to często bywa na stadionach. W najbliższą sobotę o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim w Ustrzykach Dolnych wesprzemy zbiórkę dla Łukasza Bubeły. Cały dochód ze sprzedaży stadionowego jedzenia zostanie przekazany na jego leczenie 🫡

Łukasz ma 10 lat i pochodzi z Gmina Ustrzyki Dolne. Do grudnia 2022 jego życie przebiegało podobnie, jak każdego innego 10-latka: szkoła, zabawa, koledzy, domowe obowiązki. Tuż przed ostatnimi Świętami Bożego Narodzenia jego życie zmieniło się diametralnie. Ciąg zdarzeń potwierdził najgorsze: guz mózgu komory 4-możdżku, medulloblastoma.

Klub MKS Bieszczady, drużyny MKS Arłamów Ustrzyki Dolne, MKS Lotnik Bieszczady IIAkademia Piłkarska MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne oraz cała nasza społeczność wraz z rozpoczęciem wiosennej rundy chce wspomóc w leczeniu Łukasza. Dlatego zapraszamy wszystkich kibiców MKS Arłamów Ustrzyki Dolne, jak i wszystkich mieszkańców Gmina Ustrzyki DolnePowiat Bieszczadzki i wszystkich gości przebywających na naszym terenie na sobotni mecz z LKS Górki, który odbędzie się o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim w Ustrzykach Dolnych.

Wejście na mecz jest za darmo. Wszystkie środki zebrane podczas sprzedaży kiełbasek zostaną przekazane na leczenie Łukasza Bubeły. Podaj dobro dalej – przyjdź na mecz i pomóż uratować życie 🙏

Jeśli masz ochotę wesprzeć zbiórkę na leczenie Łukasza Bubeły zostawiamy link do dowolnych wpłat: https://www.siepomaga.pl/lukasz-bubela

Leave a comment