Z WYJAZDU DO TARGOWISK WRACAMY BEZ PUNKTÓW

Niestety pierwszy mecz wyjazdowy w rundzie wiosennej nie był dla nas tak udany jak mecz z LKS Górki. Partyzanci postawili trudne warunki i niestety mocno wypunktowali nasze błędy.

Wiadome było, że drużyna z Targowisk ruszy na nas pełnym impetem, ale nikt się nie spodziewał, że tak szybko uda im się trafić do bramki strzeżonej przez Dariusza Półkoszka. Po szybkim ciosie z minuty na minutę nasza drużyna zaczęła dochodzić do głosu, ale niestety prowadzenie gry nie przekładało się na zmianę wyniku. W 35 minucie kolejna szybka akcja gości okazała się skuteczna i gospodarze podwyższyli prowadzenie. Jeszcze dobrze nie wznowiliśmy gry, a było już 3-0… Ta bramka już ostatecznie przypieczętowała losy tego spotkania, a lepsza postawa w drugiej połowie nie przełożyła się na poprawę wyniku. Mądrze grający gospodarze w końcówce spotkania dołożyli jeszcze jednego gola i takim wynikiem ostatecznie zakończył się mecz.

Jak to mawia powiedzenie – co nas nie zabije to nas wzmocni i czasem trzeba przyjąć taką lekcję aby później nie robić już takich samych błędów.

Leave a comment