PROGRAM PARTNERSKI

Akademia Piłkarska MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne działa w obecnej postaci od października 2021 roku, od tego momentu stale pracujemy nad podnoszeniem poziomu sportowego i atrakcyjności zajęć. Ten projekt to taka nasza “inwestycja w przyszłość”.

Nie jesteśmy jednak Akademią zorientowaną tylko na wyniki. U nas najważniejsze są dzieci, każdy ma równe szanse na rozwój i może liczyć na 100% zaangażowanie sztabu trenerskiego. Wychodzimy z założenia, że nie każdy w dorosłym życiu zostanie piłkarzem i będzie się z tego utrzymywał. Stawiamy na dobrą zabawę, relacje koleżeńskie, kształtowanie charakterów poprzez wpajanie odpowiednich wartości. Dzieciaki mają być drużyną także po za boiskiem.

Działania przynoszą “pierwsze owoce”. Ilość dzieci w Akademii wzrosła o ponad 100% i wynosi blisko 200. Nasze drużyny z powodzeniem występują w rozgrywkach ligowych i pozytywnie zaskakują w bardzo mocno obsadzonych turniejach. Otrzymaliśmy także Brązową Gwiazdkę Certyfikacji PZPN, co stawia nas w gronie 371 elitarnych Szkółek Piłkarskich w Polsce.

Przy Akademii Piłkarskiej MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne postanowiliśmy skupić osoby, którym tak jak nam zależy na odpowiednim rozwoju dzieci i młodzieży. Postanowiliśmy uruchomić Program Partnerski, z którego dobrowolne składki w pełni przeznaczymy na finansowanie jej działań.

Dlaczego uruchamiamy taki Program? Koszty transportu, wynajmu obiektów sportowych, sprzętu, czy też zatrudnienia i podnoszenia kwalifikacji trenerów stale rosną, a my chcemy utrzymać tempo rozwoju i zaoferować dzieciakom nowe możliwości.

Jak to działa? Firma lub osoba fizyczna wspiera naszą Akademię dowolną kwotą lub barterem o jej wartości. Nie podpisujemy żadnej „abonamentowej” umowy, w każdej chwili można zrezygnować z chęci wsparcia. Dla firm oferujemy fakturę VAT, co przy obecnej „Uldze sponsoringowej” bardzo korzystnie da się odliczyć od podatku.

Jakie korzyści otrzymuje nasz Partner?

Przy wsparciu miesięcznym równym lub wyższym 100 zł netto (1200 zł netto rocznie):
– Fakturę za sponsoring
– Informacje o wsparciu i reklamę w mediach społecznościowych i na stronie internetowej klubu

– Logo na stronie internetowej klubu
udostępnienie raz w miesiącu, dowolnego postu reklamowego Partnera w Mediach Społecznościowych Klubu, wraz z zachętą do skorzystania z usług/zakupów
– Darmowy Karnet VIP upoważniający do darmowego wejścia na mecze MKS Bieszczady

– jeden banner reklamowy na stadionie*

* materiał dostarcza Partner

Kontakt pod adresem e-mail: marketing@mksarlamow.pl