WEEKEND MECZOWY 1-2 października 2022

JUNIOR MŁODSZY:

Juniorzy odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo, tym razem w wyjazdowym meczu pokonali Iskrę Przysietnicę 1-4. Podopieczni Karola Fundanicza cały czas liderują rozgrywkom.

Skład: Antoni Pasławski – Oskar Krupiński, Maciej Śmierciak (Kpt.), Jakub Kuźmiński, Marceli Dybała, Karol Śmierciak, Łukasz Głazowski, Dawid Tomkiewicz, Adrian Wilgucki, Filip Zoszczak oraz Łukasz Hendzlik, Sebastian Mazurek, Adrian Wojnar i Kacper Koncewicz

Oskar Krupiński ⚽⚽
Marceli Dybała ⚽
Adrian Wilgucki ⚽

TRAMPKARZ:

Pierwsze ligowe zwycięstwo po bardzo dobrym meczu odnieśli nasi Trampkarze. Po hattricku Franciszka Hałysa pokonali oni LKS Górki 3-1 ⚽

Skład: Wiktor Ulman – Gabriel Goszczurny, Ignacy Lechowicz, Karol Demkowski (Kpt.), Franciszek Hałys, Oliwier Bieniek, Leon Strusiewicz, Seweryn Wojciechowski, Antoni Kuropatwa, Wiktor Łapa, Alan Wajda oraz Borys Kocieszewski i Bartosz Sowiński

MŁODZIK:

Decyzją OZPN Krosno z powodu panujących złych warunków atmosferycznych mecz został przeniesiony na późniejszy termin – 21 października 2022.

Leave a comment