Stroje

Akademia Piłkarska Bieszczady Ustrzyki Dolne we współpracy z firmą Cultine Wear Factory każdej swojej grupie zapewnia kompletne stroje meczowe.

W przypadku strojów treningowych istnieje możliwość zamówienia spersonalizowanych zestawów odzieży sportowej. Poniżej przedstawiamy rozmiary strojów oraz procedurę zamawiania strojów:

1. Zamówienia są zbierane i wysyłane do producenta dwa razy w miesiącu, do 14 i 28 dnia każdego miesiąca, jeśli rodzic nie zdąży złożyć zamówienia do którejś z tych dat, to automatycznie przechodzi ono na następną

2. Zamówienia należy wysłać na adres e-mail – stroje@mksbieszczady.pl, w treści zamówienia należy podać:
– imię i nazwisko dziecka
– numer jaki ma znajdować się na stroju
– osobny rozmiar do każdej zamawianej części stroju (koszulka, spodenki, bluza, spodnie)
– informacje o tym czy zawodnik występuje w polu, czy jest bramkarzem
– informacje o tym jaki napis ma znajdować się z tyłu koszulki (opcjonalna personalizacja)
– informacje o zamówieniu dodatkowych częściach ubioru (czapka, komin, getry + rozmiar getrów)
– ewentualne informacje dodatkowe

3. Zamówienie jest ważne tylko i wyłącznie w momencie gdy zamawiający otrzyma email zwrotny z potwierdzeniem złożenia zamówienia

4. Prosimy o przemyślane zakupy, klub nie zwraca pieniędzy za zakupione stroje np. w przypadku rezygnacji dziecka z udziału w zajęciach. Spowodowane jest to tym, że stroje są personalizowane, i w takim przypadku nie jesteśmy w stanie przekazać ich komuś innemu.

5. Przy zamówieniach obowiązuje aktualny cennik (ceny brutto) oraz rozmiarówka znajdująca się poniżej: