ROCZNIK 2011 WYSTĄPIŁ NA BIESZCZADY WINTER CUP

W niedzielę na parkiecie hali sportowej Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustrzykach Dolnych odbył się ostatni już z serii turniejów “Bieszczady Winter Cup ’22” 🏆

Tym razem w zawodach udział wziął rocznik 2011 i 2012 pod wodzą Trenera Filipa Fundanicza 💪

Młodzi zawodnicy naszej Akademii spisali się bardzo dobrze, i otarli się o podium, niestety dla nas zdobyli mniejszą ilość bramek niż koledzy z Rymanowa i ostatecznie zajęli 4 lokatę 👏

Zwyciężyła bezkonkurencyjna tego dnia Akademia Piłki Nożnej JKS Jarosław, drugie miejsce zajęły Wilczki Lesko, a trzecie Start Rymanów 👏

🏅Akademia Piłkarska Kolejarz

W turnieju zostały przydzielone także indywidualne wyróżnienia i tak też najlepszym zawodnikiem został Maciej Flis z JKS Jarosław, najlepszym strzelcem Oliwier Lis z JKS Jarosław a miano najlepszego bramkarza przypadło dla naszego zawodnika – Bruno Wójtowicza 👏