LOTNIK USTJANOWA KLUBEM PARTNERSKIM MKS ARŁAMÓW

Dziś bardzo ważny dzień w historii naszego klubu i Gmina Ustrzyki Dolne📣

Podpisaliśmy umowę partnerską z Lotnik Ustjanowa na mocy której od czerwca Lotnik stanie się naszą drugą seniorską drużyną ✍

Jest to krok niezwykle ważny w kontekście pojawienia się w pierwszej drużynie kolejnych wychowanków, i umożliwieniu młodym piłkarzom z Akademia Piłkarska MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne “łagodniejszego” wejścia w piłkę seniorską 👏

Nie będziemy jednak czekać do czerwca, a Lotnika wesprzemy już teraz. Aby nie rzucać słów na wiatr, w kadrze drużyny z Ustianowej zobaczymy kilku zawodników, którzy grali w naszej byłej drużynie juniorskiej 💪

Planujemy także wspólne działania marketingowe oraz pomoc w działaniach związanych z modernizacją infrastruktury na stadionie Lotnika 👌

Od dziś gramy do jednej bramki, #łączynaspiłka👌

_________________________
Bartosz RomowiczKibicowski SzlakGazeta BieszczadzkaPasja “Na Okrągło”PodkarpacieLIVEPodkarpacki sport na nowiny24.pl

Leave a comment