FIRMA TEXOM NOWYM SPONSOREM KLUBU!

Texom to polska firma budowlana realizująca roboty budowlane w formule generalnego wykonawstwa w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz budynków objętych ochroną konserwatorską 🏗🏡🏢

Nasz nowy sponsor to prawdziwy mecenas sportu, wystarczy nadmienić, że wspiera m.in. Wisłę Kraków, Texom Stal Rzeszów, CWKS Resovie Rzeszów, KS Developres, Wisłokę Dębica, Texom Sokół Sieniawa, czy też Mikkela Michelsena i Tobiasza Musielaka 👏

Zespoły i osoby, które wymieniliśmy to tylko mała część klubów i indywidualnych sportowców, którzy należą do Sportowej Rodziny Texom ✍️

Rodzina ta powstała w głównej mierze dzięki Prezesowi firmy Texom, Panu Krystianowi Wosiowi, który tak jak jego ojciec Pan Adam Woś, od wielu lat są związani ze środowiskiem sportowym ⚽️🏀🏍

Texom jako “złoty” sponsor klubu pojawi się na naszych nowych meczowych koszulkach 🙂

Dziękujemy za zaufanie 🤝🤍💚

#razemwdrodzenaszczyt #drużynazsercabieszczad #bieszczadzkicharakter

Leave a comment