BIESZCZADY WINTER CUP 23 – ROCZNIK 2011

W sobotnie popołudnie na Hali Sportowej Ustrzyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w ramach “Bieszczady Winter Cup ’23” o Puchar Burmistrza Ustrzyk Dolnych Bartosza Romowicza rywalizowali zawodnicy z rocznika 2011 🏆

Jedną drużynę wystawił Trener Filip Fundanicz, a drugą Trener Jacek Bihum, w przypadku tych drugich był to w większości pierwszy kontakt z turniejową rywalizacją 💪

W rozgrywkach zwyciężyła drużyna Ekoball Stali Sanok, drugie miejsce zajęły Wilczki Lesko, a trzecie Remix Niebieszczany 👏

Tuż za podium, bo na czwartym miejscu uplasowała się drużyna naszej Akademii Piłkarskiej, druga z ekip także zasługuje na sporą pochwałę, bo mimo ostatniego miejsca bardzo dzielnie walczyli 👏

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został reprezentant naszej AP – Antoni Kuropatwa, najlepszym bramkarzem Jakub Kłosowicz z Wilczków Lesko, a najwięcej trafień w całym turnieju skompletował Olaf Cichecki z Ekoball Stali Sanok 👏