33. kolejka: Jedziemy do lidera

W nadchodzącej, środowej kolejce naszą drużynę czeka bardzo ciężki wyjazd. Zagramy z obecnym liderem 4 ligi podkarpackiej – KS Wiązownica. Wystarczy nadmienić, że w poprzedniej rundzie przegraliśmy nasze starcie aż 0-5…

KS Wiązownica to zespół poukładany, posiadający w swoich szeregach zawodników doświadczonych i bardzo groźnych, których kibicom zmagań na tym poziomie nikomu zbytnio nie trzeba przedstawiać. Największymi gwiazdami KS Wiązownica są niewątpliwie Kacper Rop i Patryk Zieliński. Ten drugi jest w tym sezonie niezwykle skuteczny i ma na swoim koncie aż 33 bramki. Drugi na liście strzelców jest nasz zawodnik – Radosław Macnar. Pojedynek ten będzie miał zatem dodatkowy smaczek w postaci pojedynku najlepszych ligowych snajperów.

KS Wiązownica na własnym terenie rozegrała do tej pory 16 spotkań, 11 z nich wygrała, 3 zremisowała i tylko jedno przegrała, strzelając przy tym 49 bramek i tracąc zaledwie 15. W ostatnich pięciu domowych meczach Wiązownica sięgnęła po komplet zwycięstw, tracąc 2 gole, a strzelając aż 20!!!

Statystyki nie napawają optymizmem i raczej nie dają większych szans naszej ekipie, ale jak piłka nożna już wiele razy udowodniła, jest nieprzewidywalna, i może i tym razem przysłowiowy Dawid da radę Goliatowi.

kairo

Z meczu z KS Wiązownica przeprowadzona zostanie transmisja na żywo na naszym kanale YouTube. Zachęcamy do zostawienia łapki w górę i subskrypcji, co da nam motywacje do większej ilości transmisji.